Podróż w Bieszczady z Neobusem od 1 zł

Odwiedź piękną Polskę za złotówkę!

Fauna i flora.

Bieszczady to jeden z piękniejszych regionów w Polsce, w którym do dziś można spotkać zwierzęta i rośliny nie występujące w innych częściach kraju, to tutaj znajdziesz największego europejskiego węża – Eskulapa. Piękne bukowe lasy, w których żyją jelenie, niedźwiedzie, wilki i żubry stanowią raj dla obserwatorów.
ŻubrUkształtowanie terenu pozwala na wybór pomiędzy wędrowaniem po górach a spędzenia czasu nad zalewem Solińskim, znanym ostatnimi czasy z największego w Polsce ekologicznego muralu.
Solina - mural

Zresztą Solina z roku na rok jest coraz bardziej popularnym akwenem, na którym zarówno miłośnicy żeglarstwa jak i rozrywki plażowej znajdą coś dla siebie.

Bieszczady dla rodzin.

Czy wiecie, że w Bieszczadach znajduje się jedna z nielicznych kolejek wąskotorowych na świecie, która została zbudowana jeszcze przed I wojną światową?

To idealny sposób na lekcję historii i wspólne spędzanie czasu całą rodziną – a my Was tam możemy zawieźć.
Więc nie czekajcie długo, tylko zabierzcie się ze swoimi najbliższymi i skorzystajcie z tego co mają do zaoferowania Bieszczady.

Majdan – PRZYSŁUP Majdan – PRZYSŁUP – Majdan
Bilet normalny 19,00 zł 23,00 zł
Bilet ulgowy 14,00 zł 17,00 zł
Majdan – BALNICA Majdan – BALNICA – Majdan
Bilet normalny 17,00 zł 20,00 zł
Bilet ulgowy 13,00 zł 16,00 zł

Dodatkowo cała masa agroturystyki pozwalająca na spędzanie czasu na przejażdżkach konnych czy innych także zachęca do sprawdzenia tego regionu.
Nie czekajcie!

Bieszczady dla gór.

Warto wstać rano, wsiąść z nami do autokaru, odwiedzić Bieszczady i pooglądać trochę takich widoków jakie oferują:

  • Połonina Caryńska
  • Góra Smerek

Bieszczady dla kawalerów i kawalerii.
Tutaj bez niespodzianek, jeżeli wydaje się Wam, że na męskie spotkanie wyjazd na clubbing jest czymś ciekawym, to zastanówcie się jeszcze raz.

Zbierzcie się z kolegami, wypożyczcie quady, wynajmijcie przewodnika, sprawdźcie czy macie wystarczające zapasy i zróbcie coś dzikiego.
Spodoba się Wam.

Bez względu na Wasze zainteresowania, my Was możemy tam zawieźć, Wy musicie tylko chcieć.

Zapraszamy do rezerwacji biletów już od 1 zł
www.Neobus.pl