4 miasta za 8 zł, czyli jak podróżować z Neobusem

Wstęp

Z roku na rok koszty przemieszczania się stają się coraz niższe. Działając odpowiednio szybko jesteśmy w stanie polecieć na weekend do Barcelony czy Londynu nawet za kilka złotych. Jednak w Polsce także warto odwiedzać ciekawe miejsca.

4 miasta – 8 złotych – Neobus

Ostatnio staramy się coraz częściej umieszczać dodatkowe pule tanich biletów, tak abyście mogli możliwie najwięcej korzystać z naszych usług i testować różne połączenia zarówno pod względem turystycznym jak i biznesowym.

Dziś pokażemy Wam jak skorzystać z biletów za złotówkę i co możecie dzięki nim zrobić. W związku z tym, że nasza baza znajduje się w Niebylcu, jako miejsce startu wskażemy właśnie Niebylec.

Bam! Wchodzimy na Neobus.pl i zaczynamy poszukiwania. Jeżeli weszliśmy zaraz po ogłoszeniu nowej puli, mamy duże szczęście i możemy przebierać w propozycjach,  jeżeli nie udało się to nam, musimy szukać dalej. Po 5 minutach szukania (bez sprawdzania w bazie) znaleźliśmy bilet z połączeniem na trasie Niebylec -> Kraków -> Niebylec.

Niebylec -> Kraków -> Niebylec
Data: 25.07.2015
Start: 7:45 Powrót 22:36
Łączny koszt w dwie strony: 2 zł

A teraz pomyślcie na zdrowy rozsądek:

  • bochenek chleba kosztuje ponad 2 zł
  • paczka czipsów ponad 4 zł
  • butelka czarnego gazowanego słodkiego napoju prawie 5 zł
  • bilet w Neobusie na wielu trasach to dalej koszt 1 zł

Więc czy nie warto zebrać się w sobie i za 2 zł przejechać się do innego miasta i zwyczajnie pozwiedzać? Choćby to miała być Galeria Krakowska, to dalej warto 🙂
Za te pieniądze to nawet warto pojechać do Krakowa, strzelić sobie selfie, tylko po to, żeby koleżanki były zazdrosne.
Sytuacja analogicznie powtarza się zarówno przy Łodzi, Wrocławiu czy Warszawie.
Do każdego z tych miast, jeżeli trochę poszperacie, znajdziecie tanie bilety. Poszukajcie czegoś dla siebie. Nie siedźcie w domu, zabierzcie znajomych, rodziny, czy nawet kolegów na piwo. Wyobraźcie sobie, że wsiadacie w ostatni kurs do Warszawy, idziecie na piwo z kolegami i wracacie kursem porannym, a to wszystko w cenie taksówki do domu 🙂

No i jak? Nie warto?

Podróżowanie może być fajne i może być przygodą. Ważne jest jednak aby wasza kreatywność nie ograniczała się do kilku kilometrów. Bądźcie spontaniczni. Wsiądźcie do autobusu, nie byle jakiego, i podróżujcie.

Kilka pomysłów na podróżowanie:

Dla kobiet Dla mężczyzn
Porównaj oferty innych galerii. Porównaj oferty różnych pubów.
Zrób sobie selfie w innym mieście – niech koleżanki zazdroszczą. Pozwól kolegom nagrać film, na którym tropisz węża – niech inni koledzy zazdroszczą.
Naciągnij faceta na zakupy w innym mieście pod pretekstem np. „rocznicy”. Zabierz partnerkę na kolację pod pretekstem „romantycznej wycieczki” i kup jej kebaba.
Jedź kupić prezenty dla swojej rodziny. Jedź kupić prezenty dla jej rodziny.

Neobus